külot grubu

Külot en çok kullanılan iç giysidir. İhtiyaçlara göre çeşitliliğinde en fazla olduğu iç giysi gruplarındandır. En çok tercih edilenler penyeden yapılan günlük kullanımlık külotlardır.

Külot çeşitleri;

Seamless külotlar, dantelli külotlar, iz yapmaz külotlar, fantazi külotlar, slipler, tangalar, stringler, baton külotlar, boxerlar, fantazi külotlar, coton grup ve büyük beden külotlar bulunmaktadır.

Ayrıca erkek grubu olarakta geniş bir yelpaze bulunmaktadır, önemli olan nasıl ve ya neyi nihai tüketici istiyor ve talep ediyor önemli olan bunu tespit etmek ve ona göre talepte bulunmaktır.

Takım olarakta tamamlanan külot grubu takım adı altında sütyen takım, fantazi gecelik takım,saten takım, kombinazon takım, atlet takım gibi bir çok alanda tamamlayıcı olarak külot kullanılmaktadır.

Külot grubunda fantazi külot ayrı bir grup olarak yer almaktadır, genelde çok fazla üretilmeyen ama internet üzerinden satışının daha fazla olduğu külot grubu olarak ön plana çıkmaktadır, son zamanlarda büyük beden fantazi külot olarakta üretilmeye başlanmış olan battal külot çeşitlerini özellikle internette bulmak daha mümkün olmaktadır. Internetten satışının daha kolay olması bu grubun o mecraya kaymasına sebep olmaktadır. Bilindiği üzere birebir de istenmesi görülmesi kapalı tutucu olan toplumumuzda pek satışı olmamaktadır.

Ama internetten satışı çok daha hızlı olmakta ve tercih edilmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR